Пребарување
Filters
Немате ставки во вашата кошничка.

Popova Kula Kalesh

Semi droge rode wijn - Fris en Fruitig
Винарија: Popova Kula
€7,45 со данок
+ -

 

 
Спецификации на производот
Cорта Црвено
Вкус Полу - Cува
Карактер Свежи
Карактер Овошен
Грозје Мешави
Грозје Вранец
Грозје Каберне Совињон
Грозје Пино Ноар
Храна Македонски специјалитети за месо
Храна црвено месо
Ознаки за производ
Корисниците кои го купиле овој предмет исто така купија

Tikveš T’ga za Jug

Semi dry red wine - fruity - intense
Од €6,75 со данок

Perustija Ajvar Hot 560gr

Perustija Ajvar Hot - spread van gegrilde zoete rode puntpaprika’s en aubergines
€5,50 со данок

Далвина Диониз Вранец Барик

Суво црвено вино - Целосно - овошен - мазно
Од €22,50 со данок

Stobi Zilavka

Droge witte wijn - Kruidig - Fris
Од €7,15 со данок
top