Пребарување
Filters
Немате ставки во вашата кошничка.
Види како Табела Листа
Подреди по
Приказ по страна

Бовин Дисан Барик

Суво црвено вино - интензивно - брилијантно
Од €26,55 со данок

Kamnik Terroir Vranec Grand Reserva

Сува црвено вино - Целосно и кружно - Моќно и богато - Комплексно
Од €71,10 со данок

Tikveš Barovo

Dry red wine - Vol - Fruity - Intense
€29,95 со данок

Далвина Синтезиз Барик

Суво црвено вино - полно тело - интензивно
Од €17,55 со данок

Попов -Вранец Резерва

Суво црвено вино - Овошно, Пикантно - Полно тело
Од €11,25 со данок

Kamnik - Ten Barrels Syrah

Сува црвено вино - Моќен и богат - Елегантен - Комплексен
Од €35,55 со данок
Filter by
Добавувачи
top